Zaloguj się | Rejestracja

Forum

Gumieńce 24 - Portal Mieszkańców > Gumieńce > Szczecin :: Forum :: Tablica ogłoszeń :: Kursy i korepetycje
 
<< Poprzedni temat | Kolejny temat >>
Angielski - korepetycje, lekcje prywatne, pisanie listów prywatnych, CV, przygotowanie do egzaminów.
Moderatorzy: admin, kacper, tomek24, marylka, marysia
Autor Odpowiedzi
magic17
12 lut 2012 : 17:56

Zarejestrowany #729
Dołączył: 12 lut 2012 : 17:08
postów: 5
Nauczyciel szkoły średniej, jak również gimnazjum zaprasza na prywatne lekcje języka angielskiego.Prowadzę lekcje indywidualne jak również w małych grupach z wykorzystaniem własnego sprzętu elektronicznego(lekcje multimedialne) jak również własnych zasobów książkowych. Jedyne co potrzebne to otwarty umysł i chęć zdobycia wiedzy praktycznej w użyciu języka w codziennych sytuacjach. Choć nie jestem cudotwórcą mogę obiecać, że szanuję każdego swojego ucznia i dlatego stawiam mu zawsze wysokie wymagania, gdyż tylko w taki sposób można coś osiągnać w nauce języka obcego. Jeśli chcesz nadrobić materiał, którego „zapomniałeś/łaś” przerobić przed sprawdzianem i uważasz, że w ciągu godziny pomogę Ci w przygotowaniu się do niego to jesteś w błędzie, gdyż jak już mówiłem nie czynię takich cudów i nie będę mógł zwrócić pieniędzy za to, że nie zaliczyłaś/łeś sprawdzianu w szkole!!! Jeśli interesuję Cię solidna nauka języka angielskiego z naciskiem na poprawność językową i umiejętność komunikacji w życiu codziennym lub jak chcesz się solidnie przygotować do matury jestem na Gumieńcach i chętnie Ci pomogę. Mogę również napisać w razie potrzeby CV lub przetłumaczyć list (lecz bez wystawiania faktur/rachunków). Moje motto to: NIE OSZUKIWAĆ SAMEGO SIEBIE, BO DO NICZEGO TO NIE PROWADZI J. Nr komórkowy do mnie to 534 684 224 (w sieci PLAY) - nie odpowiadam na sms-y.

[ Edytowany 17 lip 2018 : 20:33 ]
Powrót do góry
 

Przejdź do:     Powrót do góry

Kanały informacyjne: RSS 0.92 Kanały informacyjne: RSS 2.0 Kanały informacyjne: RDF
Powered by e107 Forum System