Zaloguj się | Rejestracja

Forum

Gumieńce 24 - Portal Mieszkańców > Gumieńce > Szczecin :: Forum :: Ogólne :: Sąsiedzi i ich sprawy
 
<< Poprzedni temat | Kolejny temat >>
Czy są tu jacyś gimnazjaliści? Albo informatycy?
Moderatorzy: admin, kacper, tomek24, marylka, marysia
Autor Odpowiedzi
kacuxd999
07 maj 2015 : 07:41
Zarejestrowany #2912
Dołączył: 05 maj 2015 : 14:46
postów: 1
Chciałem was zapytać gdzie idziecie po gimnazjum? Bo sam już nie wiem czy isc do zawodówki czy do technikum? Co myślicie? Jestem ze szczecina i jest tu sporo szkół, ale nie wiem gdzie chce iść. Kumpel mówi że chyba wybierze technikum informatyczne, ale nie wiem czy to dla mnie. Lubię grać w gry i fajnie by bylo je robic i w Szczecinie ostatnio otworzyli takie technikum kreatywne i w sumie może być spoko. Ale sam nie wiem. Coś słyszeliście o Zachodniopomorskie Szkoły Kreatywne? Bo nie wiem czy sie opłaca

[ Edytowany 07 maj 2015 : 08:01 ]
Powrót do góry
Karola123
23 maj 2015 : 14:07
Zarejestrowany #2936
Dołączył: 16 maj 2015 : 17:42
postów: 2
Technikum lepsze, ale na pewno jest więcej nauki, no i jest na wyższym poziomie, szczególnie może tak być z matematyką. Warto poszukać rozwiązania, na wypadek jeśli coś ci ucieknie podczas lekcji albo którąś opuścisz. Z pewnością materiał będzie łatwiej nadgonić przerabiając dostępne w serwisie zrozummatme.pl lekcje. Przed sprawdzianem w serwisie łatwo można sprawdzić poziom swojej wiedzy wykonując testy diagnostyczne na dany temat. Do tego jest jeszcze dostępna aplikacja na smartfona, całą wiedzę matematyczna można mieć więc zawsze przy sobie.

[ Edytowany 25 maj 2015 : 04:52 ]
Powrót do góry
goska96
17 cze 2015 : 13:22
Zarejestrowany #2939
Dołączył: 19 maj 2015 : 13:35
postów: 13
Technikum to fajna sprawa - szczególnie dla chłopaka. Wiem, bo mój brat kończył technikum (właśnie informatyczne), a potem poszedł na studia licencjackie w Szczecinie i teraz ma fajną pracę i dobrze zarabia Więc jeśli wciąż nie podjąłeś decyzji to mój brat poleca technikum

[ Edytowany 17 cze 2015 : 16:46 ]
Powrót do góry
Tobol
17 cze 2015 : 16:06
Zarejestrowany #892
Dołączył: 06 sty 2013 : 18:55
postów: 18
Nie ma takiego zawodu jak "informatyk". Jedni informatycy są specjalistami od sieci, inni testerami, a ja jestem programistą i szczerze polecam ten zawód jeśli rozumiesz matematykę. Studia przydają się bardzo mało, liczy się przede wszystkim to ile umiesz co bardzo łatwo da się sprawdzić. Możesz iść do technikum, albo i na studia jeśli chcesz ale w ten sposób nie nauczysz się programować bo tam tego nie uczą choć nabędziesz sporo ogólnej wiedzy o komputerach, która może się przydać. Aby nauczyć się programować polecam najpierw przerobić książkę taką jak Symfonia C++ oraz Pasja C++, a następnie wybrać sobie jakąś platformę (Unity, iOS, Ruby on Rails, webdevelopment), nauczyć jej się trochę i zrobić jakiś program, a następnie go rozbudowywać. Poza tym trzeba umieć korzystać z narzędzi takich jak git itp. W ten sposób nauczysz się programować i łatwo znajdziesz dobrą pracę.
Powrót do góry
babciabogusia
29 lip 2015 : 09:30
Zarejestrowany #2963
Dołączył: 02 cze 2015 : 10:26
postów: 8
Oj chyba dam wnuczkowi do przeczytania ten wątek
Powrót do góry
 

Przejdź do:     Powrót do góry

Kanały informacyjne: RSS 0.92 Kanały informacyjne: RSS 2.0 Kanały informacyjne: RDF
Powered by e107 Forum System