Zaloguj się | Rejestracja

Forum

Gumieńce 24 - Portal Mieszkańców > Gumieńce > Szczecin :: Forum :: Ogólne :: Hyde Park
 
<< Poprzedni temat | Kolejny temat >>
Własna firma i systemy informatyczne
Moderatorzy: admin, kacper, tomek24, marylka, marysia
Autor Odpowiedzi
babciabogusia
07 sty 2016 : 10:32
Zarejestrowany #2963
Dołączył: 02 cze 2015 : 10:26
postów: 8
Sąsiedzi, mam pytanie do wszystkich tych, którzy posiadają własną firmę. Czy jest tu może ktoś, kto korzystał z systemów ERP, np. simple.com.pl/produkty/simple-erp/dla-kogo? Syn ma własną działalność gospodarczą, która prężnie się rozwija i potrzebuje wsparcia w tym zakresie, a nie wie do kogo się zwrócić. Zanim napisze do firmy chciałby dostać jakieś wskazówki, czy to się w ogóle opłaca.

[ Edytowany 13 sty 2016 : 05:52 ]
Powrót do góry
goska96
01 mar 2016 : 10:32
Zarejestrowany #2939
Dołączył: 19 maj 2015 : 13:35
postów: 13
Podbijam wątek, i jednocześnie chciałam dodatkowe pytanie zadać, czy do obsługi takich programów potrzebne są jakieś dodatkowe kursy, szkolenia a może nawet studia? Zastanawiałam się ostatnio nad podjęciem studiów podyplomowych zpsb.pl/studia-podyplomowe/kierunki z zakresu Technologie informatyczne i komunikacyjne w zarządzaniu lub Zarządzanie bezpieczeństwem IT lub Zarządzanie projektami informatycznymi i pewnie któryś by się przydał do obsługi tego typu programów, a wiem że teraz sie poszukuje specjalistów z tego zakresu. Czekam na jakieś informacje

[ Edytowany 02 mar 2016 : 06:20 ]
Powrót do góry
 

Przejdź do:     Powrót do góry

Kanały informacyjne: RSS 0.92 Kanały informacyjne: RSS 2.0 Kanały informacyjne: RDF
Powered by e107 Forum System