Zaloguj się | Rejestracja

Forum

Gumieńce 24 - Portal Mieszkańców > Gumieńce > Szczecin :: Forum :: Tablica ogłoszeń :: Kursy i korepetycje
 
<< Poprzedni temat | Kolejny temat >>
Korepetycje, pomoc w nauce, przygotowanie do matury
Moderatorzy: admin, kacper, tomek24, marylka, marysia
Autor Odpowiedzi
Mikola
24 lut 2016 : 08:19
Zarejestrowany #3235
Dołączył: 16 lut 2016 : 10:16
postów: 7
Szanowni Państwo,
od 11 lat udzielam korepetycji z matematyki, jęz. niemieckiego na poziomie rozszerzonym. Oferuję także pomoc przy bieżącej nauce ( w zakresie szkoły podst., gimnazjum oraz liceum). Przygotowuję także do testów 6-klasisty i gimnazjalnych. Współpracuję z maturzystami (w wakacje pracowałam z 3 maturzystami, którzy przystępowali do egz. poprawkowego z matematyki - egz. poprawkowy zdali na około 80%).
Ukończyłam kurs metodyczny z polisensorycznego uczenia się matematyki oraz interaktywnego nauczania języka obcego dzieci i młodzieży. Obecnie pracuję na uczelni wyższej. Mieszkam na Gumieńcach. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu: madelayn©poczta.onet.pl
Powrót do góry
goska96
19 lip 2016 : 07:35
Zarejestrowany #2939
Dołączył: 19 maj 2015 : 13:35
postów: 13
A udzielasz też korepetycji z przedmiotów, które pojawiają się na studiach? Studiuję na http://www.zpsb.pl/studia-i-stopnia/indywidualna-sciezka-ksztalcenia/procedura-rpl/ i chciałabym zapytać o kilka kwestii związanych z ekonomią. Oczywiście zapłacę. Jesteśmy z tej samej dzielnicy wiec możemy spotkać się u ciebie albo u mnie;)
Powrót do góry
Mikola
22 lip 2016 : 10:37
Zarejestrowany #3235
Dołączył: 16 lut 2016 : 10:16
postów: 7
proszę o kontakt mailowy - powinnam Pani pomóc:)
Powrót do góry
 

Przejdź do:     Powrót do góry

Kanały informacyjne: RSS 0.92 Kanały informacyjne: RSS 2.0 Kanały informacyjne: RDF
Powered by e107 Forum System