Zaloguj się | Rejestracja

Forum

Gumieńce 24 - Portal Mieszkańców > Gumieńce > Szczecin :: Forum :: Tablica ogłoszeń :: Inne
 
<< Poprzedni temat | Kolejny temat >>
Skype English - angielski online przez skype bez wychodzenia z domu.
Moderatorzy: admin, kacper, tomek24, marylka, marysia
Autor Odpowiedzi
magic17
21 sie 2017 : 20:12

Zarejestrowany #729
Dołączył: 12 lut 2012 : 17:08
postów: 5
Egzaminator Okregowej Komisji Egzaminacyjnej w Poznaniu oraz lektor języka angielskiego prowadzi lekcje w nowoczesny sposób bez wychodzenia z domu. Tak! Nie musisz już nigdzie się ruszać, by uczyć się angielskiego. Jedyne co potrzebne Ci to komputer, internet, kamera internetowa lub słuchawki z mikrofonem i jedziemy. Możesz siedzieć w piżamie, kapciach pijąc herbatę lub kawę. Metoda, jaką prowadzę zajęcia polega na przełamaniu lęku przed mówieniem. Od początku mówisz po angielsku. Ty mówisz, ja słucham i poprawiam błędy. W razie potrzeby chętnie przygotuję Cię do matury i pokażę Ci jakie zadania na Ciebie czekają. Jeśli chcesz zacząć od początku też chętnie Ci pomogę. Jedyne co potrzeba to dobre chęci i otwarty umysł. Czekam na Ciebie na skypie. Możesz do mnie napisać lub zadzwonić. Pozdrawiam. Cześć! Cena lekcji 40zł - 60 min. Kontakt Maciek 534 684 224. W szczególności jeśli chodzicie do LO 4 na Świętej Kingi jestem pod waszym nosem!



[ Edytowany 25 sie 2017 : 10:06 ]
Powrót do góry
 

Przejdź do:     Powrót do góry

Kanały informacyjne: RSS 0.92 Kanały informacyjne: RSS 2.0 Kanały informacyjne: RDF
Powered by e107 Forum System