Zaloguj się | Rejestracja

Montaż stacji BIKE_S


Montaż nowych stacji BIKE_S

Gmina Szczecin i firma Nextbike podpisały umowę na rozbudowę szczecińskiego roweru miejskiego w dniu 6 kwietnia tego roku. W myśl umowy wykonawca ma czas do 5 sierpnia 2016 roku na uruchomienie 45 nowych stacji. Teraz rosną one jak przysłowiowe grzyby.


Reklamy Google:


Montaż wszystkich stacji ma trwać 7 dni, pierwsze już stanęły. Nowe stacje BIKE_S mają trochę inną konstrukcję niż dotychczasowe, ale zarówno nowe, jaki stare rowery będzie można wypożyczać i zdawać w obu typach stacji.

29 stacji powstanie na Prawobrzeżu, 14 w dzielnicy Zachód, dwie w dzielnicy Północ (w sumie 45 stacji i 344 rowerów). 46 stacja wraz z ośmioma rowerami zostanie zakupiona jako stacja zapasowa. Aktualnie system składa się z 35 stacji.

Na Gumieńcach i obrzeżach osiedla zaplanowano 3 nowe wypożyczalnie: na ulicy Kwiatowej, przy głównej bramie Cmentarza Centralnego i na ul. Mieszka I przy Milczańskiej. Stacje na ul. Kwiatowej i Mieszka I (jednostronne) będą miały po 8 rowerów i 12 zamków. Stacja przy głównej bramie Cmentarza Centralnego również będzie miała 8 rowerów i 12 zamków, z tym że będzie to stacja dwustronna.

Cały system ma zostać uruchomiony od 6 sierpnia.

Źródło: szczecin.eu


Montaż stacji BIKE_S:

piątek 29 lipca 2016 - 15:07:50 | Komentarze: 0
Wersja do druku

wyszukiwarka Gumieniec

Gumieńce - usługi/firmy

przychodnie.jpg
Centrum Medyczne
Dobra
Centrum Medyczne Dobra zaprasza: konsultacje specjalistów z pełną diagnostyką, ultrasonografia (usg), zabiegi stomatologiczne chirurgiczne, ortopedyczne i ginekologiczne w znieczuleniu ogólnym, rehabilitacja indywidualna i grupowa, joga i pilates. Szczegółowe informacje pod numerem tel. 91 45 39 500.

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
Gumience24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Gumience24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się na Gumieńcach... więcej