Zaloguj się | Rejestracja

Mierzyńska Akademia Piłkarska


Mierzyńska Akademia Piłkarska

W sąsiedztwie Gumieniec rusza Mierzyńska Akademia Piłkarska. To miejsce, gdzie dzieci mogą rozpocząć swoją przygodę z piłką nożną. Celem Akademii jest szerzenie aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży za pomocą ćwiczeń i zadań piłkarskich oraz rożnych innych dyscyplin sportowych.


Reklamy Google:


W Mierzyńskiej Akademii Piłkarskiej dzieci nauczą się pracy w zespole, nabędą nowych umiejętności motorycznych i co najważniejsze będą się świetnie bawiły.

Pierwsze pokazowe zajęcia odbędą się w poniedziałek 19 września o godzinie 17:00 na boisku przy ulicy Długiej 20c w Mierzynie.

Serdecznie zapraszamy!

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościMierzyńska Akademia Piłkarska - plakat:

niedziela 18 września 2016 - 17:41:04 | Komentarze: 0
Wersja do druku

wyszukiwarka Gumieniec

Gumieńce - usługi/firmy

przychodnie.jpg
Centrum Medyczne
Dobra
Centrum Medyczne Dobra zaprasza: konsultacje specjalistów z pełną diagnostyką, ultrasonografia (usg), zabiegi stomatologiczne chirurgiczne, ortopedyczne i ginekologiczne w znieczuleniu ogólnym, rehabilitacja indywidualna i grupowa, joga i pilates. Szczegółowe informacje pod numerem tel. 91 45 39 500.

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
Gumience24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Gumience24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się na Gumieńcach... więcej