Zaloguj się | Rejestracja

Piknik z gwiazdami serialu Ranczo - zdjęcia


Piknik z gwiazdami serialu Ranczo - zdjęcia

W sobotę, 24 września w Centrum Handlowym Ster na Gumieńcach odbył się Piknik z gwiazdami serialu Ranczo. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. Na scenie pojawili się aktorzy znani z popularnego serialu. Dzieci mogły obejrzeć przedstawienie teatralne i bawić się do woli na dmuchanych zabawkach. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.


Reklamy Google:


Na scenie, która znajdowała się w Centrum Handlowym Ster, pojawili się aktorzy z popularnego serialu Ranczo: Piotr Pręgowski, Paweł Królikowski, Bogdan Kalus oraz Sylwester Maciejewski. Gwiazdy zaprezentowały spektakl kabaretowy "Ławeczka". Byli też Robert Kochanek z Dorotą Chotecką-Pazurą, którzy porwali uczestników do tańca, a także Ewa Kuryło, która pokazała, że w szkole wcale nie jest tak łatwo.

Dla dzieci przygotowano przedstawienia teatralne i dmuchańce. Było też malowanie buziek, wata cukrowa oraz popcorn. Podczas pikniku na osoby odwiedzające CH Ster czekały specjalne rabaty i promocje. Było dużo dobrej zabawy i mnóstwo humoru.

Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom Pikniku z gwiazdami serialu Ranczo i zapraszają na kolejne wydarzenia do Centrum Handlowego Ster.Piknik z gwiazdami serialu Ranczo - 24 września 2016 r.:
wtorek 27 września 2016 - 09:11:56 | Komentarze: 0
Wersja do druku

wyszukiwarka Gumieniec

Gumieńce - usługi/firmy


przychodnie.jpg
Centrum Medyczne
Dobra
Centrum Medyczne Dobra zaprasza: konsultacje specjalistów z pełną diagnostyką, ultrasonografia (usg), zabiegi stomatologiczne chirurgiczne, ortopedyczne i ginekologiczne w znieczuleniu ogólnym, rehabilitacja indywidualna i grupowa, joga i pilates. Szczegółowe informacje pod numerem tel. 91 45 39 500.

przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B
- wzw B. Szczecin-Gumieńce,
ul. Lubelska 29, tel. +48 91 486 80 80.

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
Gumience24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Gumience24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się na Gumieńcach... więcej

reklama