Zaloguj się | Rejestracja

Dni otwarte w przedszkolu i szkole Fale oraz szkole...


Dni otwarte w przedszkolu i szkole Fale oraz szkole Nawigator

Przedszkole i Szkoła Podstawowe dla dziewcząt Fale oraz Szkoła Podstawowe dla chłopców Nawigator zapraszają na dni otwarte wszystkie rodziny poszukujące dobrej edukacji dla swoich dzieci. Bogata oferta edukacyjna, wsparcie w wychowaniu dzieci, własna kuchnia oraz zorganizowany transport czynią ofertę wspomnianych placówek niezwykle atrakcyjną.


Zapraszamy na dni otwarte w przedszkolu i szkole Fale oraz szkole Nawigator, które trwają każdego dnia (od poniedziałku do piątku) w godzinach od 8 do 15. Każdą Rodziną zajmie się Opiekun, który oprowadzi i opowie o funkcjonowaniu placówek. Będzie również możliwość zobaczenia zajęć. To doskonała okazja dla rodzin poszukujących dobrej edukacji dla swoich dzieci.

W Przedszkolu i Szkole Podstawowej dla dziewcząt Fale oraz Szkole Podstawowej dla chłopców Nawigator opłaty za przedszkole i szkoły są ustalane z każdą rodziną indywidualnie, dzięki czemu są to placówki na każdą kieszeń.

Przyjdź i przekonaj się sam.

Kontakt:
www.fale.edu.pl - tel. 91 454 00 70
www.nawigator.edu.pl - tel. 91 311 77 11

Serdecznie zapraszamy!Dni otwarte w przedszkolu i szkole Fale oraz szkole Nawigator:

Artykuł promocyjny

niedziela 04 czerwca 2017 - 15:17:19 | Komentarze: 0
Wersja do druku

wyszukiwarka Gumieniec

Gumieńce - usługi/firmy

przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B
- wzw B. Szczecin-Gumieńce,
ul. Lubelska 29, tel. +48 91 486 80 80.

SCK.jpg

McDonalds.jpg

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
Gumience24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Gumience24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się na Gumieńcach... więcej

reklama