Zaloguj się | Rejestracja

Park trampolin przy Gumieńcach - wkrótce otwarcie


Park trampolin przy Gumieńcach - wkrótce otwarcie

Na przełomie maja i czerwca, w bliskim sąsiedztwie Gumieniec, otwarty zostanie pierwszy w Szczecinie park trampolin - Jump Szczecin. Raj dla miłośników skoków i dobrej rozrywki znajdować się będzie przy ulicy Mieszka I. Oprócz trampolin w parku znajdziemy m.in. tory przeszkód i ścieżki akrobatyczne.


Reklamy Google:


Jump Szczecin powstaje w hali przy ulicy Mieszka I 80, za Centrum Handlowym Molo. Zainstalowano już część stelaży pod trampoliny. Otwarcie zaplanowano za kilka tygodni.

Atrakcje jakie czekają na mieszkańców Szczecina w nowym parku to m.in.: basen z gąbkami (w celu bezpiecznego wykonywania i trenowania skomplikowanych ewolucji), tory przeszkód nad gąbkami (od poziomu raczkującego bobasa po zaawansowanego ninja, w tym wąska kładka do pojedynków na piankowe maczugi), ścieżki akrobatyczne (do wykonywania kombinacji salt), kosze na różnych wysokościach do trenowania wsadów, boisko do dodgeballa/zbijaka - przeznaczone także na swobodne skakanie.

Park będzie czynny codziennie w godzinach 10 - 22. Więcej informacji na temat inwestycji znajdziemy na profilu FB - JumpSzczecin - park trampolin.


Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościJump Szczecin - lokalizacja:

Zobacz artykuły powiązane:

Park trampolin
przy Gumieńcach


W maju w bliskim sąsiedztwie Gumieniec powstanie pierwszy w Szczecinie park trampolin - Jump Szczecin. Będzie to prawdziwy raj dla miłośników skoków i dobrej rozrywki. Oprócz trampolin w parku znajdziemy m.in. tory przeszkód i ścieżki akrobatyczne.

poniedziałek 16 maja 2016 - 12:39:28 | Komentarze: 0
Wersja do druku

wyszukiwarka Gumieniec

Gumieńce - usługi/firmy

chmurka.jpg
Przedszkole Poranna Chmurka
Mierzyn, ul. Poranna 4
Nowe, przytulne przedszkole sensoryczno - integracyjne dla Twojego dziecka. Rodzinna atmosfera, fachowa opieka i ciekawe zajęcia. Stawiamy na ruch, kreatywność i indywidualne podejście do każdego przedszkolaka. Smartfonom, TV i grom komputerowym mówimy stanowcze NIE. Prowadzimy nabór przez cały rok.
przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B
- wzw B. Szczecin-Gumieńce,
ul. Lubelska 29, tel. +48 91 486 80 80.

SCK.jpg

McDonalds.jpg

Syndyk masy upadłości: COMPARPOL Spółki z o.o. w upadłości likwidacyjnej z siedzibą w Policach - oferuje w atrakcyjnych cenach (po cenie obniżonej do 30% ceny oszacowania) do sprzedaży - dwie niezabudowane działki rolne - położone w ŁĘGACH, gmina Dobra koło Szczecina o pow.: 1,0666ha i 1,0551 ha. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: (888) 088-222 lub e-mail: syndyk.szczecin@wp.pl

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
Gumience24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Gumience24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się na Gumieńcach... więcej

reklama