Zaloguj się | Rejestracja

Park trampolin przy Gumieńcach - wkrótce otwarcie


Park trampolin przy Gumieńcach - wkrótce otwarcie

Na przełomie maja i czerwca, w bliskim sąsiedztwie Gumieniec, otwarty zostanie pierwszy w Szczecinie park trampolin - Jump Szczecin. Raj dla miłośników skoków i dobrej rozrywki znajdować się będzie przy ulicy Mieszka I. Oprócz trampolin w parku znajdziemy m.in. tory przeszkód i ścieżki akrobatyczne.


Reklamy Google:


Jump Szczecin powstaje w hali przy ulicy Mieszka I 80, za Centrum Handlowym Molo. Zainstalowano już część stelaży pod trampoliny. Otwarcie zaplanowano za kilka tygodni.

Atrakcje jakie czekają na mieszkańców Szczecina w nowym parku to m.in.: basen z gąbkami (w celu bezpiecznego wykonywania i trenowania skomplikowanych ewolucji), tory przeszkód nad gąbkami (od poziomu raczkującego bobasa po zaawansowanego ninja, w tym wąska kładka do pojedynków na piankowe maczugi), ścieżki akrobatyczne (do wykonywania kombinacji salt), kosze na różnych wysokościach do trenowania wsadów, boisko do dodgeballa/zbijaka - przeznaczone także na swobodne skakanie.

Park będzie czynny codziennie w godzinach 10 - 22. Więcej informacji na temat inwestycji znajdziemy na profilu FB - JumpSzczecin - park trampolin.


Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościJump Szczecin - lokalizacja:

Zobacz artykuły powiązane:

Park trampolin
przy Gumieńcach


W maju w bliskim sąsiedztwie Gumieniec powstanie pierwszy w Szczecinie park trampolin - Jump Szczecin. Będzie to prawdziwy raj dla miłośników skoków i dobrej rozrywki. Oprócz trampolin w parku znajdziemy m.in. tory przeszkód i ścieżki akrobatyczne.

poniedziałek 16 maja 2016 - 12:39:28 | Komentarze: 0
Wersja do druku

wyszukiwarka Gumieniec

Gumieńce - usługi/firmy


przychodnie.jpg
Centrum Medyczne
Dobra
Centrum Medyczne Dobra zaprasza: konsultacje specjalistów z pełną diagnostyką, ultrasonografia (usg), zabiegi stomatologiczne chirurgiczne, ortopedyczne i ginekologiczne w znieczuleniu ogólnym, rehabilitacja indywidualna i grupowa, joga i pilates. Szczegółowe informacje pod numerem tel. 91 45 39 500.

przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B
- wzw B. Szczecin-Gumieńce,
ul. Lubelska 29, tel. +48 91 486 80 80.

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
Gumience24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Gumience24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się na Gumieńcach... więcej

reklama