Zaloguj się | Rejestracja

Szczecin Gumieńce - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

Nowa kawiarnio-lodziarnia w Mierzynie

Nowa kawiarnio-lodziarnia w Mierzynie

Restauracja Hotel Nord zaprasza mieszkańców na otwarcie nowej kawiarnio-lodziarni. W ogródku letnim przy ul. Lubieszyńskiej 1 znajdziemy m.in. prawdziwe lody rzemieślnicze, pyszne ciasta, fantazyjne desery, aromatyczne napoje, kawy, smakowite gofry, wytrawne przekąski, a nawet sałatki oraz kanapki.
piątek 26 kwietnia 2024 - 18:41:33 | Komentarze: 0
Restauracja Nord w Mierzynie poleca jesienne menu

Restauracja Hotel Nord
w Mierzynie poleca jesienne menu


Przy ul. Lubieszyńskiej 1 w Mierzynie znajduje się świetna, lokalna Restauracja Hotel Nord. W menu znajdziemy zarówno dania z drobiu, wieprzowiny, wołowiny oraz ryb, jak również dania wegetariańskie i wegańskie. Wszystkie potrawy powstają z miłości do jedzenia oraz pasji gotowania.
piątek 20 października 2023 - 17:23:44 | Komentarze: 0
Promocja firmy: lokalna agencja marketingowa

Promocja firmy: dlaczego warto wybrać lokalną agencję marketingową?

W dzisiejszym cyfrowym świecie marketing jest kluczem do sukcesu dla wielu firm i przedsiębiorstw. Wybór odpowiedniej agencji marketingowej może znacząco wpłynąć na skuteczność działań reklamowych i promocyjnych. Agencja marketingowa zajmie się stworzeniem Twojego wizerunku w sieci: od samej strony internetowej, po jej pozycjonowanie i reklamę. W miarę jak rynek marketingu rośnie, coraz więcej firm rozważa możliwość współpracy z lokalnymi agencjami marketingowymi. Dlaczego? Oto kilka ważnych powodów.
czwartek 12 października 2023 - 16:47:44 | Komentarze: 0
Kurs języka angielskiego dla dzieci - Teddy Eddie

Kurs języka angielskiego dla dzieci - Teddy Eddie

Ogólnopolska Szkoła Językowa British School prowadzi zapisy na zajęcia języka angielskiego dla najmłodszych kursantów, licencjonowaną metodą TEDDY EDDIE.

czwartek 25 sierpnia 2022 - 10:19:31 | Komentarze: 0
Wakacje z Tańcem - zaprasza Akademia Tańca

Wakacje z Tańcem
- na półkolonie zaprasza Akademia Tańca


W wakacje Akademia Tańca zaprasza dzieci i młodzież na wyjątkowe półkolonie, w trakcie których dzieci aktywnie wypoczną, będą się świetnie bawić, a przy okazji rozwiną swoje umiejętności taneczne. Półkolonie odbywać się będą w siedzibie Akademii przy ul. Łukasińskiego 116 w Szczecinie.
środa 08 czerwca 2022 - 15:37:51 | Komentarze: 0
Rozmowy niekontrolowane - Kamila Hirchy-Żak

Rozmowy niekontrolowane - Kamila Hirchy-Żak

Kolejny wywiad pod krawatem, przewidywalne pytania i oczywiste odpowiedzi? Nic z tych rzeczy. Rozmowy niekontrolowane to nowy program pełen energii, radości z życia i ciekawości świata. Pasje i zainteresowania naszych gości nie znoszą ograniczeń i nie poddają się kontroli.
wtorek 26 października 2021 - 19:23:33 | Komentarze: 0
Krzysztof Hołowczyc wygrywa Baja Poland 2021

Krzysztof Hołowczyc wygrywa Baja Poland 2021

Trzy dni rywalizacji i blisko 430 km ścigania po bezdrożach w Szczecinie, gminie Dobra i na Poligonie Drawskim wyłoniły zwycięzców Wysoka Grzęda Baja Poland 2021 - najważniejszej imprezy w rajdach terenowych w Polsce. Po raz siódmy w polskiej rundzie pucharu świata FIA triumfował Krzysztof Hołowczyc, pilotowany przez Łukasza Kurzeję.
wtorek 31 sierpnia 2021 - 16:20:28 | Komentarze: 0
"Słoneczny Sad” - rekrutacja na rok 2021/2022

"Słoneczny Sad” - rekrutacja na rok 2021/2022

"Słoneczny Sad” - leśny żłobek i przedszkole w Dołujach rozpoczyna rekrutację na rok 2021/2022. Znajdziecie nas w Dołujach przy ul. Słoneczny Sad 49. Nasza edukacyjna placówka przyjmuje dzieci od 10 miesiąca życia do 6 lat. Zarówno w żłobku jak i przedszkolu prowadzone są 2 grupy. Już dziś zapisz swoje dziecko do naszej radosnej placówki.
piątek 12 marca 2021 - 10:43:23 | Komentarze: 0
Posłuchaj, DGS zmienia się w Demant

Posłuchaj,
DGS zmienia się w Demant


Jeden z największych pracodawców w regionie - DGS zmienił się w „Demant”. Firma od 2020 roku zatrudniła łącznie ponad 120 nowych specjalistów i planuje dalszy rozwój.


wtorek 02 marca 2021 - 09:13:43 | Komentarze: 0
Zachodnia obwodnica Szczecina - koalicja samorządów

Zachodnia obwodnica Szczecina - koalicja samorządów

Marszałek województwa organizuje koalicję samorządów na rzecz Zachodniego Drogowego Obejścia Szczecina. "Stoimy przed historyczną szansą na sfinansowanie tej inwestycji z funduszy unijnych. Mamy nadzieję, że mocny głos z Pomorza Zachodniego zostanie usłyszany w Warszawie i przyczyni się do jak najszybszej finalizacji tego bardzo ważnego drogowego projektu" - tłumaczy Olgierd Geblewicz.
czwartek 18 lutego 2021 - 19:48:04 | Komentarze: 0
Idź do strony       >>  

wyszukiwarka Gumieniec

Gumieńce - usługi/firmy

kodo

przychodnie.jpg
Centrum Medyczne
Dobra
Centrum Medyczne Dobra zaprasza: konsultacje specjalistów z pełną diagnostyką, ultrasonografia (usg), zabiegi stomatologiczne chirurgiczne, ortopedyczne i ginekologiczne w znieczuleniu ogólnym, rehabilitacja indywidualna i grupowa, joga i pilates. Szczegółowe informacje pod numerem tel. 91 45 39 500.

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
Gumience24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Gumience24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się na Gumieńcach... więcej