Zaloguj się | Rejestracja

Szczecin Gumieńce - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

FALE I NAWIGATOR - przedszkole i szkoły

FALE I NAWIGATOR, czyli przedszkole i szkoły inne niż wszystkie

Fundacja Edukacji Rodzinnej świętuje wkrótce dziesiątą już rocznicę powstania Przedszkola Fale. Dziś, prócz przedszkola, funkcjonują także dwie szkoły podstawowe, Szkoła dla Dziewcząt "Fale" oraz Szkoła dla Chłopców "Nawigator".
środa 28 lutego 2018 - 10:53:20 | Komentarze: 0
Mind Power Studio "Siła jest kobietą"

Mind Power Studio
"Siła jest kobietą"


Mind Power Studio zostało stworzone z pasji i przyjaźni - dzięki kobietom i dla kobiet. To wyjątkowy klub fitness, w którym każda z Pań będzie mogła realizować swoje cele i spełniać marzenia. Idealne miejsce, by zapewnić klientkom optymalne środowisko do kształtowania swojej wewnętrznej siły - SIŁY UMYSŁU! Zapraszamy 2-3 marca na dni otwarte do nowego klubu, który znajduje się w bliskim sąsiedztwie Gumieniec - przy ul. Weleckiej 1A (obok Hotelu Julian) w Mierzynie.
poniedziałek 26 lutego 2018 - 13:51:32 | Komentarze: 0
Nowy wymiar rozrywki w Szczecinie

Nowy wymiar rozrywki
w Szczecinie


Laserowy paintball, pokoje zagadek, salon VR (virtual reality) - to atrakcje, które wyznaczają całkowicie nowy nurt zabawy. Znajdziemy je w Centrum Rozrywki w Szczecinie, które funkcjonuje przy Al. Niepodległości. To rozrywka w zupełnie nowym wymiarze, przy wykorzystaniu najnowszych technologii.
sobota 10 lutego 2018 - 14:42:56 | Komentarze: 0
W tym roku rusza rozbudowa CH Ster. Będzie kino...

W tym roku rusza rozbudowa CH Ster.
Będzie kino i restauracje


Jeszcze w tym roku ma ruszyć rozbudowa Centrum Handlowego Ster. W nowej części ma znajdować się m.in. kino, restauracje oraz lokale przeznaczone przede wszystkim dla marek modowych. Inwestycja będzie realizowana na działce znajdującej się po zachodniej stronie istniejącego kompleksu handlowego, w części już na terenie Mierzyna. Rozbudowa istniejącego centrum zastąpi planowaną budowę CH Aleja Słońca, które miało być oddzielną galerią handlową.
czwartek 25 stycznia 2018 - 10:15:32 | Komentarze: 0
Konsekwencje nowej ustawy o grach losowych

Jakie są konsekwencje nowej ustawy o grach losowych

W grudniu 2016 roku w Polsce zatwierdzono nowelizację ustawy o grach hazardowych, a jej zapisy weszły w życie w kwietniu i 1 lipca 2017 roku. Wyłącznie bukmacherzy, którzy dostosowali się do nowego prawa, mogą legalnie działać na polskim rynku.
poniedziałek 22 stycznia 2018 - 09:45:28 | Komentarze: 0
Rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia

Spokojnych Świąt
Bożego Narodzenia


Mieszkańcom Gumieniec i całego Szczecina składamy życzenia Spokojnych i Rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Mnóstwo ciepła i radości, pięknych momentów i chwil wśród rodziny, trochę odpoczynku oraz dużo szczęścia, pomyślności i kolorowych prezentów pod zieloną choinką.
sobota 23 grudnia 2017 - 13:00:01 | Komentarze: 0
Tramwaj do Mierzyna z dofinansowaniem UE

Tramwaj do Mierzyna
z dofinansowaniem UE


Ponad 85 mln zł dofinansowania z Unii Europejskiej trafi do Szczecina na realizację trzech dużych projektów inwestycyjnych. Jednym z nich jest budowa torowiska do pętli tramwajowej Mierzyn. Realizację zaplanowano na lata 2019-2021.
czwartek 21 grudnia 2017 - 17:44:57 | Komentarze: 0
Bal Sylwestrowy w Akademii Tańca

Bal Sylwestrowy
w Akademii Tańca


Serdecznie zapraszamy na wyjątkową noc sylwestrową do Akademii Tańca w Szczecinie. Sylwester 2017/18 pod nazwą "Pół żartem pół serio" przeniesie gości, jak za dotknięciem magicznej różdżki, w świat filmu. Podczas balu zaplanowano szereg atrakcji, m.in.: pokazy par tanecznych i porywającą muzykę. Gorąco polecamy!
wtorek 14 listopada 2017 - 17:04:23 | Komentarze: 0
Centrum Amazon w Kołbaskowie już otwarte

Centrum Amazon w Kołbaskowie już otwarte. Podróż do XXII wieku

Amazon, światowy lider sprzedaży internetowej, otworzył w Kołbaskowie centrum logistyczne. To najnowocześniejszy obiekt w Polsce. Pracuje w nim już kilkaset osób - docelowo będzie ich ponad 1000. W centrum działa też 3000 specjalistycznych robotów, które transportują regały z produktami. Docelowo centrum w Kołbaskowie planuje wysyłać ponad milion produktów na dobę.
czwartek 09 listopada 2017 - 18:06:06 | Komentarze: 0
Czarodziejski Świat Malucha w CH Ster

Czarodziejski Świat Malucha w CH Ster

W niedzielę, 15 października zapraszamy do Centrum Handlowego Ster na Akademię Twórczego Malucha. Tym razem będzie można zajrzeć do czarodziejskiego świata zabaw. Początek o godzinie 12:00. W programie same magiczne atrakcje. Serdecznie zapraszamy!
środa 11 października 2017 - 09:25:40 | Komentarze: 0
Idź do strony       >>  

wyszukiwarka Gumieniec

Gumieńce - usługi/firmy

przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B
- wzw B. Szczecin-Gumieńce,
ul. Lubelska 29, tel. +48 91 486 80 80.

SCK.jpg

OFERTA PRACY
Hipermarket b1 w Szczecinie poszukuje osób na stanowisko Pracownik Hali oraz na stanowisko Kasjer. Oferujemy UMOWĘ O PRACĘ oraz BOGATY PAKIET BENEFITÓW. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: schiever@simaconsulting.pl

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
Gumience24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Gumience24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się na Gumieńcach... więcej

reklama