Zaloguj się | Rejestracja

Atak nożownika na ul. Ku Słońcu w Szczecinie


Atak nożownika na ulicy Ku Słońcu w Szczecinie

Policjanci zatrzymali w nocy nożownika, który w czwartek wieczorem ranił 36-letniego mężczyznę na ulicy Ku Słońcu w Szczecinie. Ofiara napaści zmarła w szpitalu. Sprawcy grozi nawet dożywocie.


Do zdarzenia doszło w czwartek 2 czerwca przed godz. 21. W rejonie
ul. Ku Słońcu i Bohaterów Warszawy 31-letni mężczyzna zaczepił przypadkowego przechodnia. Po wymianie zdań napastnik ranił mężczyznę nożem w klatkę piersiową. Ten po przewiezieniu do szpitala zmarł.

Reklamy Google:


Dwie godziny później, ok. godz. 23 policjanci zatrzymali osobę, która prawdopodobnie jest sprawcą napaści. Mężczyzna został zatrzymany we własnym mieszkaniu. Funkcjonariusze przesłuchują teraz świadków i badają okoliczności zdarzenia. Sprawcy zranienia, a w konsekwencji śmierci przechodnia, grozi nawet dożywocie.

Źródła: GS24.pl, KWP w Szczecinie, Radio Szczecin

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomości


piątek 03 czerwca 2016 - 10:57:50 | Komentarze: 0
Wersja do druku

wyszukiwarka Gumieniec

Gumieńce - usługi/firmy

chmurka.jpg
Przedszkole Poranna Chmurka
Mierzyn, ul. Poranna 4
Nowe, przytulne przedszkole sensoryczno - integracyjne dla Twojego dziecka. Rodzinna atmosfera, fachowa opieka i ciekawe zajęcia. Stawiamy na ruch, kreatywność i indywidualne podejście do każdego przedszkolaka. Smartfonom, TV i grom komputerowym mówimy stanowcze NIE. Prowadzimy nabór przez cały rok.
przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B
- wzw B. Szczecin-Gumieńce,
ul. Lubelska 29, tel. +48 91 486 80 80.

SCK.jpg

McDonalds.jpg

Syndyk masy upadłości: COMPARPOL Spółki z o.o. w upadłości likwidacyjnej z siedzibą w Policach - oferuje w atrakcyjnych cenach (po cenie obniżonej do 30% ceny oszacowania) do sprzedaży - dwie niezabudowane działki rolne - położone w ŁĘGACH, gmina Dobra koło Szczecina o pow.: 1,0666ha i 1,0551 ha. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: (888) 088-222 lub e-mail: syndyk.szczecin@wp.pl

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
Gumience24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Gumience24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się na Gumieńcach... więcej

reklama