Zaloguj się | Rejestracja

Atak nożownika na ul. Ku Słońcu w Szczecinie


Atak nożownika na ulicy Ku Słońcu w Szczecinie

Policjanci zatrzymali w nocy nożownika, który w czwartek wieczorem ranił 36-letniego mężczyznę na ulicy Ku Słońcu w Szczecinie. Ofiara napaści zmarła w szpitalu. Sprawcy grozi nawet dożywocie.


Do zdarzenia doszło w czwartek 2 czerwca przed godz. 21. W rejonie
ul. Ku Słońcu i Bohaterów Warszawy 31-letni mężczyzna zaczepił przypadkowego przechodnia. Po wymianie zdań napastnik ranił mężczyznę nożem w klatkę piersiową. Ten po przewiezieniu do szpitala zmarł.

Reklamy Google:


Dwie godziny później, ok. godz. 23 policjanci zatrzymali osobę, która prawdopodobnie jest sprawcą napaści. Mężczyzna został zatrzymany we własnym mieszkaniu. Funkcjonariusze przesłuchują teraz świadków i badają okoliczności zdarzenia. Sprawcy zranienia, a w konsekwencji śmierci przechodnia, grozi nawet dożywocie.

Źródła: GS24.pl, KWP w Szczecinie, Radio Szczecin

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomości


piątek 03 czerwca 2016 - 10:57:50 | Komentarze: 0
Wersja do druku

wyszukiwarka Gumieniec

Gumieńce - usługi/firmy

przychodnie.jpg
Centrum Medyczne
Dobra
Centrum Medyczne Dobra zaprasza: konsultacje specjalistów z pełną diagnostyką, ultrasonografia (usg), zabiegi stomatologiczne chirurgiczne, ortopedyczne i ginekologiczne w znieczuleniu ogólnym, rehabilitacja indywidualna i grupowa, joga i pilates. Szczegółowe informacje pod numerem tel. 91 45 39 500.

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
Gumience24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Gumience24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się na Gumieńcach... więcej