Zaloguj się | Rejestracja

POLBIT - poleasingowy, markowy sprzęt IT


POLBIT - poleasingowy,
markowy sprzęt IT


Firma POLBIT, która ma swoją siedzibę w Dołujach w gminie Dobra, działa od 1997 roku. Właścicielami są Państwo Anna i Bartosz Polender. Firma oferuje sprzedaż całego asortymentu branży komputerowej, głównie sprzętu poleasingowego renomowanych marek. POLBIT wspiera również lokalne inicjatywy i pomaga potrzebującym.


POLBIT oferuje sprzęt komputerowy renomowanych marek, takich jak DELL, HP, LENOVO. W swojej ofercie posiada setki różnych modeli komputerów, laptopów, monitorów, drukarek, stacji roboczych, projektorów i innych urządzeń z branży. Oferta kierowana jest zarówno do firm i różnych instytucji jak i do indywidualnych odbiorców. Oferowany sprzęt można obejrzeć w sklepie stacjonarnym, który się mieści w Dołujach przy ul. Słoneczny Sad 4h, w sklepie internetowym na stronie www.polbit.com bądź na aukcjach allegro - nicki: polbito i polbito2.

"Podstawowym atutem naszej firmy
jest duża różnorodność sprzętu, jego niezawodność i dostępność towaru. Sprzęt jest dokładnie testowany przez naszych pracowników, udzielamy na niego długiej gwarancji, nawet do 36 miesięcy. Warto też zdefiniować, co w naszym wydaniu oznacza sprzęt poleasingowy. W żadnym wypadku nie jest to przestarzały sprzęt, który został wycofany z firm. Jest to często sprzęt o rewelacyjnych parametrach, który po upływie zazwyczaj 2 lat zostaje wymieniony na nowszy" - zapewnia właściciel firmy Bartosz Polender.

Sprzęt oferowany przez POLBIT
często nie jest dostępny na sklepowych półkach ze względu na swoją początkową, wysoką cenę rzędu kilkunastu, a często kilkudziesięciu tysięcy złotych. Po okresie leasingu dalej jest sprzętem dużo wydajniejszym i atrakcyjniejszym od dostępnych w marketach tanich laptopów czy komputerów. Tymczasem cena sprzętu jest dużo niższa od jego odpowiedników. Przykładem mogą być stacje robocze firmy Dell z dyskiem SSD i procesorem Xeon 6 rdzeni, 12 wątków, które oferuje POLBIT za cenę już od 1500 zł. Podobnej klasy nowy komputer to wydatek rzędu minimum 3 tysięcy złotych i często jest to składak, a nie komputer renomowanej firmy. Gwarancja jest taka sama w obydwu przypadkach.

POLBIT to nie tylko sprzedaż ale również doświadczeni sprzedawcy
i serwisanci
. Firma prowadzi naprawy i modernizacje komputerów. Doradza też, jaki sprzęt byłby najodpowiedniejszy dla Klienta.

"Nasze kolejne plany to rozbudowa nowej marki firmy: ROGBIT - sprzęt
dla graczy
. Chcemy wydzielić strefę dla klientów dużo bardziej wymagających, jeżeli chodzi o grafikę 3D, w szczególności używaną w grach. Jest to sprzęt głównie nowy, którego parametry są dużo wyższe od naszej "poleasingowej" działalności" - informuje Bartosz Polender. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie internetowej www.rogbit.com. "Od nowego roku szkolnego chcemy też zorganizować w naszej siedzibie zajęcia z programowania dla młodzieży w wieku 12-16 lat" - dodaje właściciel firmy POLBIT.

Firma mieści się w Dołujach przy ulicy Słoneczny Sad 4h. Siedziba nie została wybrana przypadkowo. Właściciele są mieszkańcami gminy Dobra i postanowili zainwestować na terenie, z którym czują się emocjonalnie związani. POLBIT to również firma, która wspiera lokalne inicjatywy i pomaga potrzebującym, m.in. dzieciom i młodzieży. "Zawsze staramy się uczestniczyć w takich akcjach i działać na rzecz lokalnej społeczności" - zapewniają właściciele firmy.

W tym roku firma jest sponsorem wydarzenia Eska Music Summer Patrol. Samochód z gadżetami firmy POLBIT jeździ przez całe wakacje i rozdaje nagrody. Będzie m.in. pod koniec wakacji na imprezie Eska Music Awards w Szczecinie. Zapraszamy też na imprezę z patrolem Eska Summer City w środę 24 sierpnia do siedziby firmy w Dołujach (ul. Słoneczny Sad 4h). W godzinach 10-14 będą konkursy, gry komputerowe i główna nagroda PlayStation 4. W planach jest też poczęstunek m.in. kiełbaski grillowe.

POLBIT
ul. Słoneczny Sad 4h
72-002 Dołuje
tel. 91 443 56 56
tel. 91 311 51 77
e-mail: biuro@polbit.com
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - piątek 10:00 - 18:00
Sobota 10:00 - 14:00POLBIT - ul. Słoneczny Sad 4h, Dołuje:POLBIT - aktualna oferta (kliknij i powiększ):

Artykuł promocyjny

piątek 05 sierpnia 2016 - 13:39:54 | Komentarze: 0
Wersja do druku

wyszukiwarka Gumieniec

Gumieńce - usługi/firmy

przychodnie.jpg
Centrum Medyczne
Dobra
Centrum Medyczne Dobra zaprasza: konsultacje specjalistów z pełną diagnostyką, ultrasonografia (usg), zabiegi stomatologiczne chirurgiczne, ortopedyczne i ginekologiczne w znieczuleniu ogólnym, rehabilitacja indywidualna i grupowa, joga i pilates. Szczegółowe informacje pod numerem tel. 91 45 39 500.

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
Gumience24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Gumience24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się na Gumieńcach... więcej