Zaloguj się | Rejestracja

Dzień Psiaka i Kociaka w schronisku w Dobrej - zdjęcia


Dzień Psiaka i Kociaka
w schronisku w Dobrej
- dużo zdjęć


W sobotę, 1 października w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Dobrej odbył się "Dzień Psiaka i Kociaka". Pogoda niestety nie dopisała, jednak nie brakowało osób, które chciały tego dnia pomóc bezdomnym zwierzakom. Część osób przywiozła karmę, niektórzy koce, byli też tacy, którzy tego dnia zdecydowali się na adopcję. Był to już trzeci taki festyn organizowany przez schronisko w Dobrej.


"Dzień Psiaka i Kociaka" ma na celu zwrócenie uwagi na problem przepełnionych schronisk. Jest to też doskonała okazja, aby promować bezdomne zwierzęta i zachęcać do adopcji.

"Niestety pogoda w tym roku pokrzyżowała nam plany, chociaż są już pierwsze osoby zainteresowane adopcją zwierząt" - mówiła nam na początku festynu Katarzyna Hermanowicz, Dyrektor Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Dobrej.

Reklamy Google:


Padający deszcz wpłynął na mniejszą liczbę osób, które w tym roku postanowiły zajrzeć do schroniska. Mimo tego nie brakowało mieszkańców z wielkimi sercami, którzy chcieli pomóc "bezdomniakom". Niektórzy przywieźli suchą karmę, a inni brali udział w loterii fantowej, z której dochód przeznaczony zostanie na działalność schroniska.

Na początku festynu z uczestnikami przywitali się przedstawiciele samorządów, które współfinansują Międzygminne Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Dobrej. Wójt Gminy Dobra miała też dobrą informację dotyczącą rozbudowy schroniska.

"Jesteśmy już po przetargu na budowę Domu Kota w schronisku w Dobrej. To jest kolejna inwestycja, którą realizujemy wspólnie jako cztery gminy i wspomaga nas w tym starostwo. Na pewno te kociaki, którą są teraz w małym pomieszczeniu, będą miały o wiele lepsze warunki. Powstanie również wielka sala edukacyjna dla młodzieży szkolnej z naszego terenu. I za to wszystko chciałam wam podziękować, za to, że potrafimy wspólnie rozmawiać, a przede wszystkim działać na rzecz ochrony zwierząt" - mówiła do uczestników festynu i przedstawicieli pozostałych samorządów Teresa Dera.

Podczas imprezy można było zobaczyć pokaz szkolenia psów Psiej Farmy, był konkurs rysunkowy dla dzieci z atrakcyjnymi rabatami oraz pokaz sztuk walki. Festyn odwiedziła również Szczecińska Liga Superbohaterów. Nie zabrakło też nagród dla osób, które tego dnia zdecydowały się na adopcję psów lub kotów.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z festynu i polecamy kolejną edycję tej wspaniałej imprezy, która odbędzie się w przyszłym roku.

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościDzień Psiaka i Kociaka w schronisku w Dobrej - 1 października 2016 r. :Zobacz artykuły powiązane:

Dzień otwarty w schronisku w Dobrej
- relacja i zdjęcia


W niedzielę, 4 października w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Dobrej odbył się Dzień Psiaka i Kociaka. Na imprezę tłumnie stawili się mieszkańcy okolicznych gmin i Szczecina. Atrakcji starczyło dla każdego. Prezentujemy zdjęcia z wydarzenia, którego byliśmy patronem medialnym.Dzień otwarty w schronisku w Dobrej
- zdjęcia i film


W niedzielę 5 października w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Dobrej odbył się dzień otwarty. Na imprezę przybyli licznie mieszkańcy gminy Dobra i Szczecina. Kilka psów i kotów znalazło nowe domy. Zebrano ponad 100 kg karmy dla zwierząt.

niedziela 02 października 2016 - 15:43:36 | Komentarze: 0
Wersja do druku

wyszukiwarka Gumieniec

Gumieńce - usługi/firmy


przychodnie.jpg
Centrum Medyczne
Dobra
Centrum Medyczne Dobra zaprasza: konsultacje specjalistów z pełną diagnostyką, ultrasonografia (usg), zabiegi stomatologiczne chirurgiczne, ortopedyczne i ginekologiczne w znieczuleniu ogólnym, rehabilitacja indywidualna i grupowa, joga i pilates. Szczegółowe informacje pod numerem tel. 91 45 39 500.

przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B
- wzw B. Szczecin-Gumieńce,
ul. Lubelska 29, tel. +48 91 486 80 80.

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
Gumience24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Gumience24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się na Gumieńcach... więcej

reklama