Zaloguj się | Rejestracja

Zdrowe Przedszkole w Szczecinie


Zdrowe Przedszkole
w Szczecinie


Jest takie miejsce, w samym centrum Szczecina, w którym dzieci poprzez zabawę uczą się zdrowych nawyków. Placówka stawia na ruch i świeże powietrze. Uczy dzieci jak zdrowo zapełnić brzuszki. Opiekunowie zakręceni są na punkcie dzieci i to widać od razu. Na pokładzie przedszkola są nie tylko pedagodzy z ogromnym doświadczeniem i pasją, ale także sensoplastyk, psycholog, dogoterapeuta, logopeda i tyflopedagog. Zapraszamy!


"Już w pierwszych latach życia kształtujemy swoje nawyki na całe życie, uczymy się smaków do których będziemy wracać i budujemy filary, na których później opieramy poczucie własnej wartości. Dobre, zdrowe fundamenty pozwolą nam pewnie stąpać przed siebie. Nasze Dzieci rosną w siłę nie tylko fizyczną, ale przede wszystkim stają się kompetentne emocjonalnie i społecznie." - mówi Dyrektor Przedszkola Alicja Szyszkowska-Gilewska.

Zdrowe Przedszkole buduje zdrowie dzieci na 4 równie ważnych filarach:

 • Ruch
 • Zdrowa dieta
 • Atmosfera
 • Ekologia

Pedagodzy ze Zdrowego Przedszkola robią to skutecznie. Pomaga im w tym, pełna miłości i szacunku do dzieci, Pozytywna Dyscyplina. Inspiracją do tego typu podejścia stał się fiński system edukacji, który uznawany jest za jeden z najprzyjaźniejszych zarówno dla dzieci jak i nauczycieli. Wsparciem stały się również koncepcje i metody wychowawcze Jespera Juula, który uznaje teorię uwagi wobec dziecka i jego potrzeb.

"Finowie uczą dzieci tego jak przygotować się do szczęśliwego życia, a nie tylko do zdawania egzaminów. W systemie tym jest ogromna ilość zaufania nie tylko do nauczycieli, ale przede wszystkim do dzieci i ich potrzeb. Nauczyciele tak modelują zajęcia, aby odpowiadały one dzieciom i je angażowały, zamiast dostosowywać maluchy do konkretnego systemu wychowania. Niestety większość metod jest dość sztywna i często nauczyciele nie mają zbyt wiele miejsca na wychodzenie poza ramy danej metody. My wybraliśmy taką, która daje nauczycielowi możliwość wybierania zajęć w oparciu o potrzeby i kompetencje naszych dzieci i umożliwia czerpanie tego co według nas najlepsze z innych metod." - tłumaczy Alicja Szyszkowska-Gilewska.

Dlaczego warto wybrać Zdrowe Przedszkole?

 • zajęcia ruchowe minimum dwa razy dziennie
 • bogata w warzywa i owoce dieta
 • 2000 mkw powierzchni, a na nim nie tylko piękny plac zabaw, ale także ogródek z pomidorami, ogórkami, truskawkami i nie tylko
 • zielona klasa do zajęć na dworze
 • zajęcia dodatkowe w czesnym (taniec współczesny, karate, Akademia tradycji Słowiańskich, angielski, piłki, gimnastyka, zajęcia z komunikacji i logopedia
 • pełen serca i miłości do dzieci zespół
 • atmosfera której nie da się opisać i trzeba ją zobaczyć


Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 2,5 roku do 6 lat. Dzieci nie muszą być odpieluszkowane.

Dane teleadresowe:

Zdrowe Przedszkole
Szczecin, ul. Tenisowa 35
Telefon: +48 797 791 589
e-mail: info@zdrowe-przedszkole.pl
znajdź nas na Facebooku
www.zdrowe-przedszkole.pl


Zdrowe Przedszkole - zdjęcia:
Artykuł promocyjny

poniedziałek 15 czerwca 2020 - 15:38:23 | Komentarze: 0
Wersja do druku

wyszukiwarka Gumieniec

Gumieńce - usługi/firmy

kodo

przychodnie.jpg
Centrum Medyczne
Dobra
Centrum Medyczne Dobra zaprasza: konsultacje specjalistów z pełną diagnostyką, ultrasonografia (usg), zabiegi stomatologiczne chirurgiczne, ortopedyczne i ginekologiczne w znieczuleniu ogólnym, rehabilitacja indywidualna i grupowa, joga i pilates. Szczegółowe informacje pod numerem tel. 91 45 39 500.

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
Gumience24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Gumience24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się na Gumieńcach... więcej