Zaloguj się | Rejestracja

Rozmowy niekontrolowane - Kamila Hirchy-Żak


Rozmowy niekontrolowane - Kamila Hirchy-Żak

Kolejny wywiad pod krawatem, przewidywalne pytania i oczywiste odpowiedzi? Nic z tych rzeczy. Rozmowy niekontrolowane to nowy program pełen energii, radości z życia i ciekawości świata. Pasje i zainteresowania naszych gości nie znoszą ograniczeń i nie poddają się kontroli.Do pierwszego odcinka programu zaprosiliśmy Kamilę Hirchy-Żak z Dołuj, brązową medalistkę Mistrzostw Polski w Narciarstwie Wodnym za Motorówką. Ania Dąbrowska porozmawia z Kamilą o jej pasji związanej z narciarstwem wodnym, o adrenalinie z tym związanej, zimnej wodzie i satysfakcji. Zobaczymy też na czym polega "trening na sucho".

Rozmowy niekontrolowane to nowy program dla mieszkańców Pomorza Zachodniego, w którym może się wydarzyć wszystko. Będziemy towarzyszyć naszym gościom w ich naturalnym środowisku - w domu, w pracy, na bieżni czy w samochodzie. Zobaczcie czy uda nam się dotrzymać kroku.

Rozmowy niekontrolowane - Kamila Hirchy-Żak:

wtorek 26 października 2021 - 19:23:33 | Komentarze: 0
Wersja do druku

wyszukiwarka Gumieniec

Gumieńce - usługi/firmy

kodo

przychodnie.jpg
Centrum Medyczne
Dobra
Centrum Medyczne Dobra zaprasza: konsultacje specjalistów z pełną diagnostyką, ultrasonografia (usg), zabiegi stomatologiczne chirurgiczne, ortopedyczne i ginekologiczne w znieczuleniu ogólnym, rehabilitacja indywidualna i grupowa, joga i pilates. Szczegółowe informacje pod numerem tel. 91 45 39 500.

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
Gumience24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Gumience24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się na Gumieńcach... więcej