Zaloguj się | Rejestracja

Szczecin Gumieńce - PRZEDSZKOLA, AKADEMIE, BAWIALNIE

PRZEDSZKOLA
Przedszkola publiczne i niepubliczne · Akademie Twórczej Edukacji · Bawialnie
Promocja:
gumience_plus.jpg
Dodaj swoją firmę!
Brakuje Twojej Firmy? Dodaj ją do katalogu!
Wyślij maila na adres reklama@gumience24.pl
z następującymi informacjami: nazwa firmy, adres siedziby, numer kontaktowy, krótki opis. W ciągu 48 godzin dodamy Twoją Firmę do katalogu. I nic za to nie zapłacisz!

Katalog firm:

Akademia Twórczej Edukacji
"Pszczółka"

ul. Śliczna 1, 72-006 Mierzyn
Telefon: +48 513 867 408
e-mail: pszczolka.szczecin@wp.pl
www.pszczolka.szczecin.pl

Branża: Przedszkole

Opis:
Akademia Twórczej Edukacji w Mierzynie jest prywatną placówką oferująca edukację przedszkolną dla dzieci w wieku 1-5 lat. Zapewniamy: indywidualne podejście do dziecka, sprawdzone techniki edukacyjne, małe grupy zajęciowe, język angielski, język niemiecki, zajęcia z rytmiki, zajęcia z logopedą, gimnastykę korekcyjną, świetną zabawę, zespół wykwalifikowanej kadry pedagogicznej i psychologicznej. Dodatkowo w Akademii odbywają się zajęcia z tańca nowoczesnego z elementami baletu.
sprawdź naszą ofertę

Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka" powstała z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. U nas dziecko będzie się czuło jak w domu, będzie rozwijało się intelektualnie, emocjonalnie i społecznie poprzez bogate środowisko bodźców i życie w grupie. Zapewniamy wykwalifikowaną, kreatywną kadrę młodych nauczycieli z doświadczeniem w pracy z dziećmi.
zobacz naszych nauczycieli

Przeczytaj artykuły o Akademii Twórczej Edukacji "Pszczółka":
Zajrzyj do nowej Akademii "Pszczółka"
Halloween w Akademii "Pszczółka"
Jasełka w Akademii "Pszczółka"
Wielkanoc w Akademii "Pszczółka"
Bal Pluszowego Misia w Akademii "Pszczółka"
Bal Karnawałowy w "Akademii Pszczółka"

Serdecznie zapraszamy!

hipcio.jpgHipciowe Przedszkole
Przedszkole o profilu językowo-ruchowym
Szczecin, ul. Łukasińskiego 110
Telefon: +48 660 444 313
www.przedszkole.hipcio-szczecin.pl

Branża: Przedszkola, opieka nad dziećmi

Opis:
Hipciowe Przedszkole to nowoczesna, kameralna placówka powstała w wyniku doświadczenia i partnerstwa Żłobków HIPCIO i Grupy Edukacyjnej EXPERT. Wyróznia nas wieloletnie doświadczenie na szczecińskim rynku edukacyjno-opiekuńczym, codzienna edukacja językowa z kadrą i programami EXPERT Kids, przestronne, nowoczesne sale i własny plac zabaw, wszystkie zajęcia dodatkowe w cenie czesnego, dogodny dojazd. Zapraszamy kandydatów do udziału w rekrutacji!Akademia Uśmiechu
Przedszkole Niepubliczne z grupą żłobkową
ul. Kwiatowa 12, 71-045 Szczecin
Telefon: +48 797 66 30 99
e-mail: akademia.usmiechu@op.pl
www.akademiausmiechu.szczecin.pl

Branża: Przedszkola, żłobki

Opis:
Serdecznie zapraszamy do nowego Przedszkola Niepublicznego na Gumieńcach w Szczecinie. "Akademia Uśmiechu" jest nowoczesnym przedszkolem dla dzieci w wieku 3-5 lat wraz z grupą żłobkową dla dzieci w wieku od 1 roku do lat 3. Celem przedszkola jest przygotowanie dzieci do odnoszenia sukcesów w dalszych etapach edukacji oraz skoncentrowanie się na indywidualnym rozwoju dzieci.

Przedszkole Publiczne nr 51 "Pingwinek"
ul. Krzywa 59, 71-026 Szczecin
Telefon: +48 91 483 34 01
e-mail: pp51@um.szczecin.pl

Branża: Przedszkola

Akademia maluszka "Nana"
Przecław 85c, 72-005 Przecław
Telefony: +48 508 361 301, +48 881 774 666
e-mail: zaben@op.pl
www.nana.szczecin.pl

Branża: Przedszkola, żłobki

Opis:
Akademia maluszka "Nana" to żłobek dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 3-4 lat, który działa od 2009 r. Od roku placówka mieści się w Przecławiu, w budynku w pełni przystosowanym dla najmłodszych dzieci. Znajdziemy tutaj przestronne i kolorowe sale, wyposażone w zabawki i akcesoria niezbędne dla dzieci. Placówka posiada również ogródek z placem zabaw, który sprawdza się szczególnie w ciepłe dni.

Tuptusiowe Przedszkole
Filia Przedszkola Publicznego nr 51 w Szczecinie

ul. Chlebowa 4, 71-006 Szczecin
Telefon: +48 91 435 82 86
e-mail: kontakt@tuptusioweprzedszkole.info
www.tuptusioweprzedszkole.info

Branża: Przedszkola

Przedszkole "Pod Muchomorkiem"
ul. Dworska 54, 71-026 Szczecin
Telefon: +48 91 483 54 53
e-mail: ciocia@przedszkole.com.pl
www.przedszkole.com.pl

Branża: Przedszkola

Przedszkole KIDS
Przedszkole i grupa żłobkowa
ul. Gen. Z. Berlinga 1D, 71-294 Szczecin
Telefon: +48 791 59 00 35
e-mail: kids.szczecin@op.pl
www.przedszkolekids.pl

Branża: Przedszkola, żłobki

Opis:
Niepubliczne Przedszkole Językowe KIDS mieści się w Szczecinie przy ulicy Berlinga 1 (osiedle Samosiery). Nasze przedszkole otwarte jest w dni robocze od poniedziałku do piątku, w godz. 7:00-17:00, z możliwością indywidualnego przedłużenia opieki za dodatkową opłatą i po wcześniejszym uzgodnieniu.

Akademia Małego Europejczyka
ul. Źródlana 37, 71-052 Szczecin
Telefon: +48 91 486 88 66
e-mail: akademia@akademia.szczecin.pl
www.akademia.szczecin.pl

Branża: Przedszkola

Niepubliczne Przedszkole Stumilowy Las
ul. Kręta 5, 71-052 Szczecin Gumieńce
Telefon: +48 796 203 780
e-mail: stumilowylas@op.pl
www.stumilowylas.mojaszkola.net

Branża: Przedszkole

Opis:
Niepubliczne Przedszkole "Stumilowy Las" mieści się na ul. Krętej 5, w dogodnym ciągu komunikacyjnym, ale z dala od ruchliwych ulic i miejskiego zgiełku. Swoją działalność rozpoczęło 1.09.2011 r. Placówka jest pod nadzorem Kuratorium Oświaty na podstawie wpisu do Ewidencji Placówek Niepublicznych. W przedszkolu realizujemy podstawę programową zgodnie z wymogami MEN. Opłata za przedszkole wynosi 590 zł (niezależnie od ilości godzin pobytu), w co jest wliczone całodzienne wyżywienie, zajęcia dodatkowe: język angielski, rytmika, zajęcia korekcyjne, zajęcia plastyczne, ćwiczenia logopedyczne, a także teatrzyki i wycieczki.

STACYJKOWO
Punkt Dziennej Opieki nad Dziećmi
ul. Cukrowa 65, 71-004 Szczecin
Telefony: +48 535 13 13 14, +48 505 16 69 66
e-mail: sala@stacyjkowo.szczecin.pl
www.stacyjkowo.szczecin.pl

Branża: Opieka nad dziećmi

Opis:
Stacyjkowo zabiera Maluchy w wieku od 2 do 5 lat w podróż po krainie radości, ucząc je poznawać świat, rozwijając ich umiejętności i zainteresowania. Zapraszamy Dzieci do zabawy przez kilka godzin, wybrane dni tygodnia, lub codziennie - od poniedziałku i piątku, w godz. 7:00-16:30. Zapewniamy opiekę wykwalifikowanej kadry, która zadba o rozwój Podopiecznych poprzez stwarzanie życzliwej atmosfery i proponowanie kreatywne i edukacyjne zajęć. Stacyjkowo posiada w swoim Programie Zajęć między innymi: zajęcia muzyczno-ruchowe, plastyczne i językowe.

POD SIÓDEMKĄ
Warsztaty twórcze dla dzieci
ul. Ogrodowa 7, Szczecin Gumieńce
Telefon: +48 883 446 900
e-mail: mbfhu@wp.pl
www.facebook.com/podsiodemka

Branża: Warsztaty dla dzieci

Opis:
Zapraszam na zajęcia dla dzieci w małych, najwyżej 5-osobowych grupach. Moją ambicją jest połączenie zajęć plastycznych z pobudzeniem ciekawości do tego co nas otacza najbliżej. Dzieci tak często pytają - A DLACZEGO? Poszukamy więc wspólnie odpowiedzi. Jak wyglądają zajęcia możecie Państwo zobaczyć klikając tutaj. Rodzice zadecydowali, iż na zamieszczonych zdjęciach nie ma wizerunku dzieci.

Przedszkole "FALE"
ul. Rodzinna 1, 72-005 Przylep (k/Szczecina)
Telefony: +48 91 454 00 70, +48 512 991 014
e-mail: fale@fale.edu.pl

Branża: Przedszkola

Kraina Fantazji - sieć bawialni dla dzieci
Centrum Handlowe Atrium Molo
ul. Mieszka I-go 73, 71-011 Szczecin
Telefon: +48 601 878 348
www.krainafantazji.com

Branża: Bawialnia dla dzieci

Opis:
Kraina Fantazji to firma działająca na rynku szczecińskim od 15 lat. Profesjonalnie wyposażone bawialnie. Pierwsza sala zabaw powstała w dawnym M3 i miała 400 m2. Obecnie mamy 3 bawialnie dla dzieci w wieku od 3-8 lat: w Centrum Handlowym Atrium Molo na Gumieńcach, w Galerii Nowy Turzyn przy ul. Bohaterów Warszawy 40 oraz w Centrum Handlowym Magnet na Pogodnie przy ul. Lelewela 8a. Mamy też jedną salę relaksu RACZEK PEŁZACZEK dla mam w ciąży oraz dzieci od 0-3 lat - jedyną w Szczecinie.


Poranna Chmurka
Sensoryczno-Integracyjny Punkt Przedszkolny
ul. Poranna 4, 72-006 Mierzyn
Telefon: +48 601 416 301, +48 601 59 38 38
e-mail: porannachmurka@gmail.com
www.porannachmurka.pl

Branża: Przedszkola

Opis:
Jesteśmy kameralną placówką gdzie w kolorowych przestronnych salach, małe grupy dzieci spędzają bezpiecznie czas od wczesnych godzin porannych do wieczora. Do każdego dziecka podchodzimy indywidualnie i wspieramy rozwój zgodnie z jego profilem sensorycznym. W ofercie mamy: zajęcia Metodą Dobrego Startu, doświadczenia i eksperymenty przyrodnicze, zajęcia artystyczne ze szczególnym uwzględnieniem sensoplastyki. Prowadzimy również zajęcia terapeutyczne. Jesteśmy zarejestrowaną placówką oświatową w gminie Dobra.
Promocja:
nr1.jpg
Pozycja Nr 1 w katalogu firm!
Nie daj się wyprzedzić! Zamów Złotą Wizytówkę w portalu sąsiedzkim Gumience24.pl! Wizytówka Twojej firmy pojawi się na pierwszym miejscu w wybranym dziale katalogu firm. Dodatkowo wizytówka zostanie wyróżniona znakiem Nr 1.
Skorzystaj z reklamy w portalu Gumience24.pl.
zobacz ofertę reklamową

wyszukiwarka Gumieniec

Gumieńce - usługi/firmy

kodo

przychodnie.jpg
Centrum Medyczne
Dobra
Centrum Medyczne Dobra zaprasza: konsultacje specjalistów z pełną diagnostyką, ultrasonografia (usg), zabiegi stomatologiczne chirurgiczne, ortopedyczne i ginekologiczne w znieczuleniu ogólnym, rehabilitacja indywidualna i grupowa, joga i pilates. Szczegółowe informacje pod numerem tel. 91 45 39 500.

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
Gumience24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Gumience24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się na Gumieńcach... więcej